smartweb-logo

Krijojmë imagjinatën tuaj!

Rreth Nesh

Agjenci për krijimin dhe PROJEKTIMIN e website-ve

Smartweb

Në Smartweb , ne jemi më shumë se thjesht një ekip zhvilluesish uebi, ne jemi arkitektë të përvojave dixhitale!

Të themeluar në vitin 2018, ne jemi në një mision që te sjellim ndryshimin në biznesin tuaj dixhital, përmes zgjidhjeve inovative edhe të shpejta. Në më shumë se 5 vite në treg kemi bashkëpunuar me shumë kompani Shqiptare edhe të huaja duke sjell risi në çdo projekt të realizuar.

Vite Eksperienc

Since 2018

Design of The Year

In 2019

01.
Web Design

Ne do të punojmë për të hartuar dhe ndërtuar një website që plotëson nevojat tuaja.

85 Projekte
02.
UX / UI Design

Ne ndihmojmë në krijimin e modeleve që janë të lehta për t’u naviguar dhe tërheqëse vizualisht.

96 Projekte
03.
E-Commerce

Ne hartojmë dhe zhvillojmë një website të tregtisë elektronike që është e sigurt, miqësore për përdoruesit dhe tërheqëse vizualisht.

24 Projekte
04.
Mobile App design

Çdo faqe webi është e përshatshme për cdo llojë paisje celular

85 Projekte
05.
Responsive Design

Ne sigurojmë që një website të duket e mrekullueshme dhe të funksionojë mirë në të gjitha pajisjet.

85 Projekte
06.
SEO Optimization

Ne optimizojmë ueb-in tuaj për SEO, duke u siguruar që ato të shfaqen në rezultatet përkatëse të kërkimit.

122 Projekte
07.
Content Creation

Ne krijojmë përmbajtje që është tërheqëse dhe informuese për motorët e kërkimit.

85 Projekte
08.
Web hosting & Security

Ne ofrojmë shërbime të faqes tuaj në serverë të besueshëm dhe të sigurt.

101 Faqe
WordPress Development
0%
HTML Convert
0%
Figma Design
0%
Graphic Design
0%

Eksperienca jonë

Rritni biznesin tuaj dixhital

Ekipi ynë i zhvilluesve me përvojë të uebit është i përkushtuar për të krijuar përvoja dixhitale që rezonojnë me audiencën tuaj. Nga faqet e internetit elegante dhe të përgjegjshme deri te platformat e fuqishme të tregtisë elektronike(e-commerce), ne jemi të specializuar për të sjellë në jetë vizionin tuaj. Me fokus në kreativitetin, funksionalitetin dhe angazhimin e përdoruesve, ne sigurojmë që prania juaj në internet jo vetëm të dallohet, por edhe të japë rezultate. Partneroni me ne për të çuar praninë tuaj dixhitale në lartësi të reja.

Punime

Faleminderit për besimin tuaj

Web Design

UI/UX, Security, Start Up

Deep Lab

Brand Identity, Marketing

AERIKO

Logo, Animation, branding

Fit-X

App Design, UX / UI, Brand Identity
Gerald Gjata

Kjo agjenci e dizajnit në internet i tejkaloi pritjet e mia! Ata e transformuan faqen time nga asgjë, ne diçka që tregon në mënyrë të përsosur markën time.

Fatjon Filja

Puna me këtë agjenci webi ishte një ndryshim i lojës për biznesin tim. Ata krijuan një faqe interneti vizualisht mahnitëse dhe miqësore për përdoruesit. Rekomandojmë shumë shërbimet e tyre!

Is'hak Çaça

Jam shumë i emocionuar me punën e bërë nga kjo agjenci! Ata gjetën kohë për të kuptuar vërtetë vizionin tim dhe krijuan një faqe interneti që kap në mënyrë të përsosur thelbin e markës sime. Jo vetëm që është vizualisht mahnitës, por është gjithashtu i përshtatshëm për përdoruesit dhe i lehtë për t'u naviguar. Rekomandohet shumë!

FAQ

Pyetjet më të shpeshta

Ne ofrojmë një sërë shërbimesh që lidhen me hartimin, zhvillimin dhe optimizimin e faqes në internet, duke përfshirë:
-hartimin dhe zhvillimin e website
-dizajnin UX/UI
-zhvillimin e faqeve e-commerce
-dizajnin e përgjithshëm
-SEO
-krijimin e përmbajtjes
-dizajni i markës dhe logos
-mirëmbajtja dhe suportin
-hostimi dhe siguria e faqes në internet

Kostoja për të ndërtuar një website është në varësi të funksionaliteteve që faqa do të përmbajë.
Në përgjithësi çmimet mund të variojnë nga disa qindra dollar në mijëra dollar në varësi të kompleksitetit të projektit.

Afati kohor për hartimin dhe zhvillimin e një faqe webi mund të ndryshojë në varësi të madhësisë dhe kompleksitetit të projektit.
Një faqe webi e thjeshtë mund të marrë disa ditë për t'u dizajnuar dhe zhvilluar, ndërsa një faqe web më komplekse mund të marrë disa javë.

Dizajni i përgjegjshëm është thelbësor që një faqe interneti të jetë efektive në peizazhin e sotëm dixhital. Me rritjen e pajisjeve celulare, është thelbësore që faqet e internetit të jenë të dizajnuara për të qenë të përgjegjshme, duke siguruar që ato të duken të shkëlqyera dhe të funksionojnë mirë në të gjitha pajisjet, nga desktopët tek telefonat inteligjentë.

SEO, ose Optimizimi për Kërkuesit (nga anglishtja Search Engine Optimization), është një fushë e specializuar në marketing online që synon të përmirësojë pozicionimin e një faqeje në motorët e kërkimit të internetit për fjalë kyçe specifike.
Qëllimi kryesor i SEO është të bëjë një faqe interneti më e dukshme dhe më e lehtë për t'u gjetur nga persona që kërkojnë përmbajtje relevante nëpërmjet motorëve të kërkimit si Google, Bing, Yahoo, etj.

Blogu ynë

Te rejat e fundit ?

Na Kontaktoni

Ju lutem ndjehuni të lirë të na kontaktoni për çdo pyetje që mund te keni.
Kontakt Info