smartweb-logo

Rreth Nesh

Rreth Nesh

AGJENCI PËR PROJEKTIMIN DHE KRIJIMIN E WEBSITE-VE

0 +
Projekte
0 %
Rate

SMARTWEB

Në Smartweb , ne jemi më shumë se thjesht një ekip zhvilluesish uebi – Ne jemi arkitektë të përvojave dixhitale.

Të themeluar në vitin 2018, ne jemi në një mision që te sjellim ndryshimin në biznesin tuaj dixhital, përmes zgjidhjeve inovative edhe të shpejta. Në më shumë se 5 vite në treg kemi bashkëpunuar me shumë kompani Shqiptare edhe të huaja duke sjell risi në çdo projekt të realizuar.

Vite Eksperienc

Since 2018

Design of The Year

2020

WordPress Development
0%
HTML Convert
0%
Figma Design
0%
Mobile App Design
0%

Eksperienca jonë

RRITNI BIZNESIN TUAJ DIXHITAL

Ekipi ynë i zhvilluesve me përvojë të uebit është i përkushtuar për të krijuar përvoja dixhitale që rezonojnë me audiencën tuaj. Nga faqet e internetit elegante dhe të përgjegjshme deri te platformat e fuqishme të tregtisë elektronike(e-commerce), ne jemi të specializuar për të sjellë në jetë vizionin tuaj. Me fokus në kreativitetin, funksionalitetin dhe angazhimin e përdoruesve, ne sigurojmë që prania juaj në internet jo vetëm të dallohet, por edhe të japë rezultate. Partneroni me ne për të çuar praninë tuaj dixhitale në lartësi të reja.

Ekipi Ynë

Crafting Digital Masterpiece, One Pixel at a Time!

Phasellus luctus dui eros, at semper eros consectetur vitae. Aenean auctor mauris vitae justo gravida euismod. Maecenas interdum nec mi et condimentum.

Elton Heta

Web Developer

Erald Mali

Web Designer